7 Mayıs 2012 Pazartesi

BİZ EN İYİ FANLARIZ...

Posted Image

MTV İtalya TRL Ödüllerine aday olan BIGBANG ve V.I.Pler eli boş dönmedi. "En İyi Fan" ödülünü aldılar. Ödül töreni bir o kadar sıkıcı ve İtalyancadan bıktırıcıydı. Sunucu kadını boğasım gelmedi de değil. Ayrıca size tavsiyem İtalyanca Rap dinlememeniz olacaktır. Ödülümüzü birkaç beyaz giymiş kız ve sunucu abla açıkladı. O kızlar neciler ne halt yemeye oradalar bilemem. Size yeni tavsiyem İtalyanca öğrenmeyin. Milletin beynini s*kmiş olursunuz. Tören olayına anlayacağınız baya bir Türk kaldık. Törenin diğer eğlenceli yanı sosyal ağlar sayesinde V.I.Plerler izlemekti. V.I.Plerle toplanıp muhabbet çevirmek ve mutlu bir olayı beklemek kadar iyi bir şey yoktur. Valle V.I.P değilseniz bile kıskanıp V.I.P olabilirsiniz. V.I.P olmayınınız varsa olsun olsun. Ben öyleyim diye söylemiyorum ayrıcalıktır V.I.P olmak. ^^

Bu videoda İtalyan fanların çığlıklarıyla duyuyorsunuz. Bu mutluluk harika.MTV'de yazan yazı:
Big Bang is the WINNER of the “Best Fan” category ar the MTV Italy trl Awards 2012.
On May 5th at 23.50(Italian time) they were announced as winners together with their VIPs.
They were in competition with other four artists: Emma,Alessandra Amoroso, Avril Lavigne and One Direction.
As everyone could see on the MTV Italy’s mail box,in which fans could leave messages, the most heated confrontation was the one between Directioners and VIPs. But the last one asserted themselves and brought their Idols to the victory.
Big Bang couldn’t be in Florence to receive the well-deserved prize,but on the satge,instead of them, went their “Best Italian Fan” (Previously MTV had selected one person as best fan for each artist in the homonymous category), Isabella, who took the prize for them.
Isabella and the rest of the Italian VIPS were really excited and some of them couldn’t keep back their tears because of the goods news. Moreover , also the international VIPs helped the Italians and the trend#BigBangFantasticVIPs became 3rd among the Italian trends and 4th among the international ones.
Also the fans who stayed at home,but tuned in the program,celebrated for the victory posting on internet comments such as “You deserve it” , “Guys you are amazing” , “BB and their VIPs are the best” and “Italy loves you”.


MTV Italy


 Çeviri:
MTV Trl Ödülleri 2012'de "En İyi Fana" kategorisinin kazananı BIGBANG. 5 Mayıs'ta İtalya saatiyle 23.50'de V.I.Plerin birinciliği duyruldu.  Kategorinin diğer adayları: Emma,Alessandra Amoroso, Avril Lavigne ve One Direction idi. Mail kutumuzdan da anlaşılabileceği gibi en kızışmalı durum Directionerlar ve V.I.Pler arasında yaşandı. Ama son bir kere kendi idollerinin zaferi için çalıştılar. (?)
BIGBANG Floransa'ya ödül için gelmemişti ama onların en iyi İtalyan fanı Isabella onlar için ödüllerini aldı. Isabella ve İtalyan V.I.Pler heyecanlıydı ve ödülü alınca gözyaşlarını tutamadılar. Aynı zamanda uluslarası V.I.Pler Twitter'da #BigBangFantasticVIPs  tagını Dünya trendine getirdiler. Ayrıca "Siz bunu hakettiniz", "Siz çocuklar harikasınız", "BB ve V.I.Ple ren iyiysi" ve "İtalya Sizi Seviyor" gibi yazılarda vardı.Ve en sevdiğim çalışma geliyor:


Posted Image

 TaeYang'ın Tweetleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder