21 Temmuz 2012 Cumartesi

V.I.Plerin Dikkatine!!

image


V.I.Pler neden geldi bu kız ne dikkatimize diyorsunuzdur şimdi. Olay şöyle bildiğiniz gibi 18 Ağustos liderimizin doğum günü ayrıca 19 Ağustos grubun 6. yıldönümü. Biz bu sefer eli kolu bağlı oturmayalım dedik. Bir projemiz var. Projeye daha başlamadık. İlk önce katılımcılara bakmak istiyoruz. Katılabilecek arkadaşlar bize haber vermeli ki biz de ona göre bu projeyi yapıp yapamayacağımıza karar verelim. Ulaşabileceğiniz adresleri yazacağım. 

Bunu yapan V.I.Pler çok var ama size bir V.I.P örneği göstereyim. Vietnamlı V.I.Pler


Bunlardan birini nerede gördüğünüzü hatırladınız mı?

Şöyle göstereyim. G-Dragon me2day hesabından:Gelelim bizim projemize:

1. G-Dragon doğum günü için hediye: Hediyemiz GD'nin de çok sevdiği bir şey olacak. :D Kaykay. Normal bir kaykay değil tabii ki de. Düz bir kaykay alacağız. Bir arkadaşımız onun üstüne GD'nin karikatürünü çizecek.

2. BIGBANG 6. yıl için hediye:  Bunu şöyle düşündük. Herkes elinde "6" yazan bir kağıtla ya da sadece kağıdın resmini çekip yollayacak. Bizim tercihimiz sizin de fotoğrafta çıkmanız ama siz bilirsiniz tabii. Sonra bu fotoğrafları üzerinde "6" yazan bir fotoğraf albümüne koyacağız.

Bu iki hediyeyi artı belki ekleyebileceğimiz şeylerle (Türkiye ile ilgili gibi) paketleyeceğiz. Malesef bu konuda bir YG çalışanı veya yakınlarından umutlanmak zorundayız. Çünkü: YG hediye kabul etmiyor. Bizim aklımızda şöyle bir fikir var SE7EN'ın ailesinin restorantına yollayabiliriz, Mina Kwon'a yollayabiliriz ya da traineerlerden (Çalışan, Stajyer...) birine yollayabiliriz. Gönderebileceğimiz kişiyi seçme ve haberdar etmek sizin katılımınızın çoğunluğuna bakılacak. Durumunda olan her V.I.P ya da her Koresever katılmalı bence.

İsterseniz buraya yorum yazarakta haber verebilirsiniz ama benim tercihim BIGBANG fan sayfası ve Twitter adresi olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder